Afgelopen zaterdag trok Adhitya Ram vastberaden richting de kust, goed voor zo’n 130 kilometer, om deel te nemen aan de vijfde etappe van het jeugdschaakcriterium in Oostende. Tussen alle nieuwsberichten over het Belgisch Kampioenschap door, mogen we zijn indrukwekkende prestatie zeker niet over het hoofd zien.
Met veel overtuiging kroonde Adhitya zich tot winnaar in de categorie U10. Net als in Landegem stond hij slechts een half puntje af, wat betekent dat hij ondertussen twee criteriumtoernooien op rij ongeslagen is gebleven. Dankzij deze knappe overwinning neemt hij nu ook de leiding in het algemene klassement van het criterium.
Al is Parijs (of beter: Zottegem) nog ver, deze prestatie doet ons alvast dromen. We zijn benieuwd wanneer een Skogger voor het laatst de eindzege van het criterium op zijn naam schreef — een mooie opdracht voor onze clubarchivaris!
Proficiat, Adhitya! We kijken nu al uit naar je volgende wedstrijden.
Het volgende criteriumtoernooi vindt plaats in Gent op zondag 7 september.
Klik hier voor meer informatie over dit toernooi.
Of schrijf je meteen in via deze link.


