Volgende week trappen we onze jeugdwerking officieel af, maar de Balaji-broers hebben hun schaakhonger niet kunnen bedwingen. Zij namen dit weekend alvast deel aan het jeugdcriterium in Gent – met mooie resultaten tot gevolg.

Adhitya trof in Gent zijn grote concurrent Basiel Verbeke. Dit keer moest hij het onderspit delven, waardoor hij tevreden moest zijn met een tweede plaats. Het is dit jaar al zijn vierde podium in evenveel criteriumdeelnames. In de tussenstand blijft Adhitya aan de leiding, al lijkt het een spannende nek-aan-nekstrijd te worden met Basiel.

Arya begon sterk met een perfecte 3 op 3, waaronder een overwinning tegen Ethan Ng, de winnaar van het criteriumtoernooi in Oostende. Lange tijd leek een podiumplaats haalbaar, maar na twee nederlagen in de slotrondes moest Arya genoegen nemen met 5 op 9 en een verdienstelijke 8e plaats.

Het jeugdcriterium 2025 telt nog vier toernooien. De volgende afspraak is al op zaterdag 20 september in Leuven.
[Meer informatie vind je hier]
[Inschrijven kan via deze link]

Een reactie achterlaten

Off topic reactie | Meld een fout/klacht | Gedragscode

Opgelet, je bent niet ingelogd. Je reactie zal mogelijk eerst moeten worden goedgekeurd door de webmaster vooraleer ze op de website verschijnt.

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *